Freebety bez depozytu – obstawianie mundialu za darmo

Jedną z bardziej lubionych promocji przez graczy bukmacherskich jest freebet. W tym artykule wytłumaczymy na czym polega ten bonus i jak można go wykorzystać do obstawienia mundialu w Katarzu.

Freebet – co to jest?

Promocja freebet stosowana przez bukmacherów to jedna z najbardziej popularnych i uwielbianych gratyfikacji przez graczy.

Bonus bez depozytu jest bardzo przystępny, ponieważ w większości przypadków jest przyznawany za samo założenie konta u bukmachera. Nie wymaga on wpłaty własnych środków do depozytu. Dzięki temu próg wejścia i spróbowania swoich sił w zakładach nie jest obarczony ryzykiem finansowym.

Freebety mogą służyć również bardziej doświadczonym graczom, którzy dzięki promocji mogą przetestować ofertę bukmachera, u którego jeszcze nie obstawiali. To ułatwia sprawdzanie usług szczególnie w przypadku nowych firm na rynku.

Darmowy zakład polega na tym, że klient otrzymuje określoną przez bukmachera sumę środków na jednorazowe obstawienie. Z reguły jest to od 10 do 50 zł. Co ważne, jeśli graczowi uda się wygrać zakład postawiony za freebet, to w formie wygranej zostanie przyznana stawka netto, bez stawki freebetu.

Nie można jednak zapomnieć, że darmowe zakłady nie są przyznawane tylko bez wpłaty depozytu. Można je uzyskać za wykonanie konkretnych, określonych przez bukmachera czynności. Najczęściej chodzi o obstawienie meczu konkretnej ligi, wybranego zakładu, czy wpłatę depozytu.

Bukmacherzy z freebetem

Wielu legalnych bukmacherów w Polsce posiada w swojej ofercie freebet. Z jednej strony najczęściej jest to bonus bez depozytu powitalny, a z drugiej przyznaje się go przy okazji promowania nowych produktów jak aplikacja mobilna. Wówczas są one dostarczane także stałym klientom.

Oto lista bukmacherów z freebetem:

  • Fortuna – freebet 20 zł za zarejestrowanie konta
  • Betfan – freebet 60 zł, ale za obstawianie zakładu
  • eWinner – freebet 5 zł za dołączenie do programu lojalnościowego
  • Totalbet – freebety o łącznej wartości 50 zł za wykonanie określonych czynności
  • STS – freebet 20 zł za założenie konta

Jak widać z powyższego zestawienia jest z czego wybierać. Freebety proponują zarówno wyjadacze rynkowi jak STS, Fortuna, jak i nowe podmioty w postaci eWinnera i Betfana.

Obstawianie mundialu 2022

Jeśli ktoś zastanawia się, kiedy rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zakładów, to wydaje się, że pod kątem promocji nie będzie lepszego momentu niż mundial 2022. Katarski turniej rozpocznie się już w listopadzie i potrwa niemalże do świąt.

Bukmacherzy już teraz rozpoczęli kampanie mundialowe, jak Superbet. Na samym początku operatorzy będą prześcigać się w wyższych i bardziej korzystnych promocjach dla graczy. Stąd wydaje się, że to właśnie przy okazji mistrzostw świata największe kwoty będą dostępne przy freebetach bez depozytu. To właśnie typy na mundial zdominują bukmacherski świat od listopada do grudnia!

Oprócz bonusów bez wpłaty królować będą promocje przeciwne, czyli za wpłacenie środków do bukmachera. W takiej promocji gracz musi już zaryzykować własny kapitał, ale do zyskania jest o wiele więcej.

Bonusy od depozytu mogą sięgać 100% wpłaconej sumy nawet do 3000 zł. Oznacza to, że wpłacając sumę X otrzymamy jej równowartość w bonusie. Oczywiście nie można tych środków od razu wypłacić, trzeba obstawić określoną ilość zakładów.

Autor: Obstawiamy.info – serwis bukmacherski skupiający się na typowaniu i recenzowaniu bukmacherów. Zespół przygotował także autorski ranking legalnych bukmacherów w Polsce.

Hazard może uzależniać i jest przeznaczony tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Obstawiaj tylko u legalnych bukmacherów. Nie odgrywaj się i nie obstawiaj za pożyczone pieniądze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here