Powłoka ceramiczna na auto – czy warto?

Zdania są podzielone – jedni uważają, że taka powłoka ceramiczna na auto ma wartość, zdaniem innych absolutnie nie. Powłoka ceramiczna jest ochroną lakieru. Dzięki niej lakier mniej się rysuje i przetrwa długi czas. Powłoka ceramiczna na lakier jest nakładana w specjalistycznych warsztatach, a usługa jest wykonana profesjonalnie i w sposób trwały, elegancki i dający klientom pełne zadowolenie. Klient zleca usługę, zostawia samochód w warsztacie i odbiera auto po realizacji usługi. Powłoka ceramiczna na auto jest dobrym rozwiązaniem dla osób dbających o wygląd własnego samochodu, jego dobry stan oraz najwyższą możliwą jakość.

Ile kosztuje położenie powłoki ceramicznej?

Powłoka ceramiczna koszt to pewien wydatek finansowy. Samodzielne położenie powłoki ceramicznej nie gwarantuje dobrego efektu. Znacznie lepiej oddać auto w ręce specjalistów, którzy dokładnie wiedzą jak taką powłokę położyć. Koszt usługi waha się od 2000 do 3000 złotych. Jest to spory wydatek finansowy, ale na pewno jest on godny poniesienia.

Powłoka ceramiczna na auto – chroni Twój samochód na co najmniej kilka lat

Powłoka ceramiczna na auto jest odporna na mikro zarysowania oraz oddziaływanie środków chemicznych. Dzięki niej ptasie odchody, pyłki roślin, grad czy też kwaśne deszcze nie odbarwią i nie doprowadzą do matowienia lakieru samochodowego. Doskonała jakość takiej powłoki jest jej największym atutem oraz rozwiązaniem na kilka lat co najmniej. Auto ma być piękne i efektowne przez lata? W takiej sytuacji powłoka ceramiczna jest koniecznością, jest najlepszą ochroną lakieru. Dzięki niej każdy samochód jest piękny oraz efektowny, połyskuje, nie jest porysowany.

Gdzie nałożyć powłokę ceramiczną?

Profesjonalny warsztat, na przykład studio auto detailingu Bling Factory, daje gwarancję na taką powłokę i dzięki temu klient jest w pełni zadowolony z usługi. Auto błyszczy i nie jest podatne na uszkodzenia chemiczne oraz mechaniczne. Korozja, oksydacja, wysokie temperatury nie są już groźne. Zdecydowanie warto zadbać o samochód i cieszyć się nim przez naprawdę długie lata. Wydatek nie jest mały, ale osiągnięty efekt jest naprawdę znakomity. Samochód błyszczy, właściciel jest z niego dumny, lakier nie niszczy się zbyt szybko.

Jak nakładana jest powłoka ceramiczna?

Nakładanie powłoki ceramicznej jest realizowane różnymi metodami – jedną z nich jest metoda natryskowa, która jest skuteczna i sprawia, że auto prezentuje się wyjątkowo. Na metodę natryskową udzielana jest aż pięcioletnia gwarancja. Jeśli coś złego dzieje się z lakierem to klient ma prawo złożenia reklamacji, jednak jakość tej usługi jest tak wysoka, że auto przetrwa długie lata w doskonałym stanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here