Odpowiednie zorganizowanie wyjazdu na wypoczynek z rodziną to najlepszy sposób na wspólne spędzenie czasu w komfortowych warunkach i skorzystanie z różnych form aktywności sprawiającej przyjemność zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Jednym z popularniejszych kierunków wybieranych przez cały rok przez rodziny z dziećmi jest wypad do Zakopanego i cieszenie się urokami otaczających je górskich okolic oraz samego obfitującego w atrakcje miasta.

Na co można liczyć, przyjeżdżając do Zakopanego?

Zakopane oferuje wiele atrakcji dla wszystkich, niezależnie od wieku i upodobań. Najciekawsze okazują się zwykle górskie wycieczki po jednym z licznych szlaków udostępnianych w Tatrzańskim Parku Narodowym, prowadzących zarówno na najbardziej znane szczyty jak Giewont czy Rysy, jak i do jaskiń czy urokliwych dolin. Atrakcją będzie także wjechanie kolejką linową na Kasprowy Wierch czy kolejką terenową na Gubałówkę. Na gości czekają Aquaparki oraz wiele możliwości uprawiania różnych dyscyplin sportu od kolarstwa górskiego czy kajakarstwa po paralotniarstwo. Zimą Zakopane przyciąga narciarzy zjazdowych i biegowych. W mieście i okolicach znajduje się wiele zabytków architektonicznych. Bogata jest też oferta kulturalna Podhala. Warunkiem udanego pobytu będzie jednak znalezienie oferty noclegowej zapewniającej komfortowy wypoczynek rodzinny. W Zakopanem najlepiej zdecydować się na ośrodek wczasowo-konferencyjny BEL-AMI.

Co oferuje ośrodek wczasowo-konferencyjny BEL-AMI?

Znakomitą propozycją na spędzanie urlopu w Zakopanem jest skorzystanie z oferty ośrodka wczasowo-konferencyjnego BEL-AMI. Obiekt znajduje się zaledwie 500 metrów od najbardziej reprezentacyjnej ulicy Zakopanego, czyli Krupówek i jedynie 600 metrów od Wielkiej Krokwi będącej jednym z najbardziej charakterystycznych punktów miasta. Dysponuje zarówno idealnymi dla par 35 pokojami dwuosobowymi, jak i 5 pokojami trzyosobowymi, a także apartamentem składającym się z pokoju dziennego, sypialni oraz łazienki. Dla rodzin z dziećmi doskonałym wyborem okaże się jeden z 12 pokoi typu studio, o dużym metrażu z wydzieloną strefą sypialną i dzienną. W pokojach znajdują się łazienki wyposażone w prysznic, toaletę i umywalkę, a wyposażenie obejmuje także telefon i telewizor. W obiekcie zapewniona jest też możliwość korzystania z WI-FI. Pobyt może obejmować całodzienne wyżywienie ze świeżymi produktami regionalnymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here