Sklep Decopak - dlaczego warto się na niego zdecydować?

W dzisiejszych czasach stosujemy wiele opakowań jednorazowych- są one wygodne i coraz częściej charakteryzują się dbałością o środowisko. Kluczowe jest jednak znaleźć rzetelnego producenta, który stawia na wysoką jakość wykonania, a także na bezpieczeństwo materiałów- dzięki temu mamy pewność, ze wykorzystywane naczynia są dla nas odpowiednie. Co znaleźć można w asortymencie sklepu Decopak i czym wyróżnia się ta hurtownia opakowań?

Co znaleźć można w asortymencie sklepu Decopak?

Decopak to firma, która działa na rynku już stosunkowo długi okres czasu. Charakteryzuje się przede wszystkim tym, że kompleksowo podchodzi do zaopatrywania przedsiębiorstw i gastronomii w elementy, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Zajmują się sprzedażą opakowań do żywności, jednakże ich oferta jest znacznie szersza. Warto wspomnieć o chemii zarówno gospodarczej, jak i tej profesjonalnej. W asortymencie Decopak znaleźć można także jednorazowe opakowania ekologiczne, artykuły higieniczne, artykuły dekoracyjne na bankiety i przyjęcia, fingerfood. Oferta sklepu Decopak skierowana jest nie tylko do branży gastronomicznej, ale także do klientów, którzy pochodzą z innych branż. Do przykładowych z pewnością można zaliczyć piekarnie, cukiernie, firmy cateringowe, placówki handlowe, przemysł garmażeryjny.

Czym wyróżnia się hurtownia opakowań Decopak?

Branża opakowań jest dość dynamiczna, jednakże Decopak od 2009 roku zajmuje się zaopatrzeniem gastronomii- ich staż jest zatem bardzo imponujący. Specjaliści zajmują się aktualizacją i poszerzaniem wiedzy, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Śledzone są światowe trendy, dodatkowo Decopak jest otwarty na nowo powstałe potrzeby klientów. Pracownicy firmy są kreatywni i elastyczni- dbają o to, aby jakość opakowań była możliwie najwyższa. Produkty hurtowni są doceniane nie tylko przez polskich klientów, ale również tych zagranicznych. Każdego dnia firma zdobywa nowych partnerów handlowych, ze względu na atrakcyjne warunki współpracy.

Dlaczego warto wybrać hurtownie opakowań Decopak?

Nie bez przyczyny hurtownia opakowań Decopak cieszy się tak dużą popularnością. Przede wszystkim klienci mają do wyboru szeroki asortyment. Obsługa jest w pełni rzetelna, dodatkowo posiada doświadczenie i wiedzę w zakresie zaopatrzenia. Dostawa jest w pełni darmowa na terenie Krakowa i okolic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here