Najlepsze gry komputerowe 2023

2023 rok będzie wyjątkowym czasem dla fanów gier komputerowych. W tym roku pojawi się szereg nowych i ekscytujących tytułów, które z pewnością przyciągną uwagę graczy na całym świecie. Oto kilka najbardziej oczekiwanych gier komputerowych, które powinny pojawić się w 2023 roku.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Gra opiera się na uniwersum Cyberpunk 2020 i oferuje graczom możliwość przeniesienia się do dystopijnego świata przyszłości. Gracze będą mieli okazję wcielić się w postać V, cyborga, który musi walczyć o przetrwanie w mrocznym świecie pełnym zagrożeń. Gra ma być dostarczona z bogatym systemem RPG, a także zawierać elementy akcji i strzelaniny.

Gotham Knights

Gotham Knights to gra akcji RPG stworzona przez Warner Bros. Games Montréal. Gracze biorą udział w epickim starciu między Batmanem a jego największymi wrogami. Gra oferuje graczom możliwość wspólnej zabawy w trybie kooperacji lub samodzielnego odkrywania tajemnic Gotham City. Gracze będą mogli wykorzystać szeroki arsenał broni i gadżetów Bat-Family, aby pokonać swoich przeciwników.

Halo Infinite

Halo Infinite to trzecia część serii Halo firmy Microsoft Studios. Gra ma być dostarczona z nowym silnikiem graficznym Slipspace Engine i oferować graczom epickie starcia między ludźmi a obcymi rasami. Gracze biorą udział w misjach, aby chronić Ziemię przed inwazjami obcych ras. Gra ma być dostarczona z bogatym systemem RPG oraz elementami strzelaniny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here