Narty na Slowacjii

Słowacja to kraj, który cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków. To kameralne państwo, które znajduje się w sercu Europy, nad rzeką Dunaj w towarzystwie Tatr Niskich oraz Tatr Wysokich. Słowacja rozwija się bardzo szybko, zachęca pięknymi widokami, dobrą bazą turystyczną oraz dobrze przygotowanymi stokami. Pojedź na narty na Słowację!

Gdzie pojechać?

Najbardziej znane stacje narciarskie na Słowacji są położone blisko granicy. Tatrzańska Łomnica to największy kompleks, który oferuje ponad 50 km tras i wiele atrakcji.

Kolejnym ciekawym ośrodkiem jest Bachledka Ski&Sun, który ma w swojej ofercie trasy narciarskie w trzech dolinach – Bachledowa Dolina, Jeziorsko, Mala Frankova. To dobra propozycja dla rodzin z dziećmi. Kolejną ciekawą opcją jest również ośrodek narciarski Chopok – Jasna. Do dyspozycji narciarzy czeka mnóstwo tras o różnym poziomie trudności. Narty na Słowacji to doskonały pomysł na wyjazd!

Gdzie warto się przespać?

Nocleg na Słowacji nie powinien być problemem, ponieważ oferta jest niezwykle szeroka! Jadąc do Tatrzańskiej Łomnicy na turystów czeka duży wybór. Ciekawą propozycją jest hotel Jasna, który zagwarantuje dobry standard i relaks. Na gości czekają luksusowe pokoje oraz wiele atrakcji.

Dla osób, które nie oczekują luksusów, to ciekawą propozycja. Cena jest przystępna, a obiekt spełnia wszelkie standardy. Na miejscu można korzystać z sauny, wanny czy restauracji. Co ważne, hotel mieści się blisko wyciągu.

Zakwaterowanie na Słowacji oferuje wiele rozwiązań, wszystko zależy od grubości portfela i oczekiwań.

Dowiedz się więcej pod linkiem: https://www.bjornsonka.sk/pl/bjornson-eko-sport-hotel-2/

Jakie zalety kryje szusowanie po słowackich stokach?

Słowacja oferuje wiele możliwości dla turystów z zagranicy. Warto je poznać:

  • krótki dystans z Polski,
  • niskie ceny,
  • dobre warunki do uprawiania sportów zimowych,
  • dużo atrakcji dla dzieci,
  • szeroki wybór noclegów,
  • dobre jedzenie,
  • piękne widoki.

Bez wątpienia, Słowacja to niepozorny kraj, który często nie jest doceniany. Polacy wybierają częściej Austrię, Włochy, nie znając tego co jest blisko! Słowacja gwarantuje piękne krajobrazy oraz dostosowane do turystów z całego świata ośrodki narciarskie. Ten mały kraj kryje w sobie duży potencjał, a wspomnienia pozostaną na całe życie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here