Odczarowana fotografia ślubna w Katowicach

Wiele osób uważa Śląsk za niezbyt interesujące tło dla takich prac jak fotografia ślubna. Katowice to w końcu stolica polskiego przemysłu, czyż nie? Otóż, taki stereotyp jest zdecydowanie krzywdzący. Wystarczy obejrzeć portfolio profesjonalnych fotografów ślubnych z tamtych rejonów, aby się przekonać jak zachwycająca może być fotografia ze ślubu na Śląsku.

Katowice i fotografia ślubna

Nie ma lepszej pamiątki ze ślubu i wesela niż fotografia ślubna. Katowice, wbrew pozorom, stanowią doskonałe tło dla takiego zdjęcia. Gdzie zatem szukać najlepszych kadrów w stolicy Górnego Śląska?

Wszystko zależy od tego w jakim stylu będzie urządzona ceremonia i późniejsze przyjęcie. Na Śląsku nie brakuje wspaniałych sal, które chętnie zorganizują imprezę w stylu glamour, rustykalnym czy nawet industrialnym. Motyw przewodni ma w tym przypadku ogromne znaczenie ponieważ jest odpowiedzialny za klimat i atmosferę przyjęcia. Warto zatem wybrać taką aranżację, która jest bliska naszemu sercu i w której dobrze się czujemy.

Fotografia ślubna – Katowice mają wiele do zaoferowania

Niepowtarzalne plenery, klimatyczne industrialne wnętrza i niesamowita historia, a gdzieś pośrodku tego wszystkiego Wy. Tak właśnie może wyglądać wyjątkowa fotografia ślubna. Katowice wręcz słyną z miejsc, w których można wykonać klimatyczną sesję ślubną.

Wśród fotografów panuje zgodne przekonanie, że stolica Górnego Śląska ukrywa prawdziwe perełki, które mogą stać się tłem dla Waszej historii. Gdzie zatem warto pojechać na plener? Przede wszystkim warto zejść z utartych ścieżek.

Szczególnie interesujące miejsca na sesję ślubną w Katowicach to taras widokowy na szybie dawnej kopalni węgla oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach. Fotografia ślubna z tych miejsc bez wątpienia zachwyci każdego. Niebanalne miejsca, a do tego genialne tło sprawią, że chętnie będziecie wracać do tych zdjęć jeszcze wiele lat po ślubie i weselu.

Jak znaleźć fotografa ślubnego w Katowicach?

Prawdziwego profesjonalistę, który jest nie tylko rzemieślnikiem, ale również artystą z pewnością warto poszukać dużo wcześniej przed planowaną datą uroczystości.

Niezastąpionym źródłem informacji jest oczywiście Internet, ale warto również zapytać wśród znajomych i rodziny. Przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu danej osoby, warto zapoznać się z jej portfolio, a także ustalić wszelkie szczegóły. Dzięki temu unikniemy stresujących sytuacji w dniu ślubu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here