Podwórko na każdą pogodę

To już ostatnia chwila na posprzątanie oraz przygotowanie podwórka i obejścia domu przed zimą. Jesienna plucha i zapadające się w podwórkowym błocie opony samochodu, jak co sezon przypominają nam o miejscach, które wymagają utwardzenia. Podobnie, pełny kałuż przydomowy plac zabaw aż prosi się o nową posadzkę, najlepiej wodoprzepuszczalną, taką która pozwoli na korzystanie z niego nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Trawnik pod kontrolą

Idealną propozycją dla użytkowników potrzebujących utwardzonych miejsc do parkowania, jednocześnie nie chcących pozbywać się przydomowego trawnika są maty przerostowe. Te ażurowe maty wykonane z granulatu gumowego, pozwalają na swobodne przerastanie trawy, ograniczone wyłącznie borderem maty. Ten rodzaj bezpiecznej nawierzchni jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań dostępnych na rynku. Odpowiednio duży format 1000 mm x 1500 mm x 23 mm oraz zwiększona zawartość granulatu gumowego w produkcie poważnie zwiększa trwałość nawierzchni, podwyższając jej współczynnik odporności na ścieranie i bezpieczeństwo stosowania.

Plac zabaw z nową nawierzchnią

W strefie rekreacyjnej, czy zabawowej natomiast najlepiej sprawdzi się specjalnie dedykowane podłoże na plac zabaw. Wodoprzepuszczalność tego rodzaju nawierzchni to cecha wyjątkowo pożądana, zwłaszcza w tak zmiennych warunkach atmosferycznych jak te na przełomie jesieni i zimy. Zaleta ta sprawia, że woda nie utrzymuje się na powierzchni posadzki, dzięki temu nie ma zagrożenia powstania kałuż, a co za tym idzie niehigienicznych efektów zbierającej się wilgoci. Dzięki właściwemu wyprofilowaniu i montażu systemu odwodnienia oraz antypoślizgowości, z placu zabaw można korzystać podczas każdej pogody. Dodatkowym atutem jest możliwość wkomponowania w nawierzchnię elementów sensorycznych dwu i trójwymiarowych, wspierajacych zdrowy rozwój młodych fanów zabawy.

Kompleksowa obsługa

Chcąc ułatwić sobie zadanie, najlepiej kupić obie nawierzchnie w jednym miejscu. Producentem zarówno mat przerostowych, jak i podłoża na plac zabaw jest firma Flexizone, która zajmuje się kompleksową obsługą w kwestii sprzedaży gumowych nawierzchni bezpiecznych. Oferuje możliwość zamówienia nawierzchni wraz z montażem, ponadto żadne pytanie dotyczące nawierzchni nie pozostanie tu bez odpowiedzi, gdyż firma zapewnia również specjalistyczne poradnictwo w tej dziedzinie. Podsumowując jednym zdaniem, decydując się na współpracę z Flexizone możemy poczuć się naprawdę bezpiecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here