Co założyć na randkę?

Kiedy czeka nas wielkie wyjście z bardzo ważną dla nas osobą, istotne jest zrobienie na niej dobrego wrażenia. W zależności od tego, do jakiego miejsca wybieramy się z partnerem, musimy odpowiednio dostosować swój ubiór. Do wyboru mamy przeróżne kreacje, począwszy od sportowych (w przypadku spotkania na ściance wspinaczkowej), kończąc na naprawdę eleganckich (luksusowa restauracja czy teatr). Warto również na randkę wybrać coś, w czym będziemy przede wszystkim czuć się pewnie i również kobieco.

Bardzo istotne jest miejsce spotkania

Jeżeli nasza randka odbywa się na przykład na plaży, z pewnością wysokie szpilki i krótka sukienka absolutnie się nie sprawdzą. Tym samym stracimy pewność siebie i zafundujemy sobie pewną niewygodę. Jeżeli natomiast wybieramy się na kolację, czy do kina, możemy pozwolić sobie na bardziej wyszukany strój. To właśnie sukienki prezentują się najlepiej, wśród propozycji ubrań na randki. Są one niezwykle kobiece, dodają uroku i zwyczajnie podkreślają urodę oraz figurę. Dzięki różnym dostępnym fasonom możemy dobrać ten odpowiedni, dostosowany do pory roku i miejsca docelowego, do którego się wybieramy. Oczywiście nie jest z góry narzucone, żeby w sukienkach chodzić jedynie latem. W zimniejsze dni kreację można uzupełnić modnym trenczem oraz wyższymi kozakami. W przypadku cieplejszych dni, do zwiewnej sukienki pasować będą zaś klasyczne szpilki oraz bolerko.

Dobre wrażenie przede wszystkim

Bez znaczenia jak długo trwa nasza relacja, kiedy wybieramy się na wspólne wyjście, warto dobrać wszystkie dodatki z wielką uwagą. Dzięki temu nasz partner będzie zachwycony oraz zrobimy na nim niesamowite wrażenie. Odpowiednio dobrana sukienka w połączeniu z makijażem i fryzurą, wprawi nas w dobry nastrój. Sukienki pozwalają czuć się kobieco i lekko umilając tym samym cały wieczór. W połączeniu z odpowiednim makijażem (najlepiej sprawdza się czerwona szminka i lekki makijaż oczu) i fryzurą ułożoną naturalnie, wieczór z pewnością będzie udany. Spory wybór przeróżnych krojów, kolorów i fasonów sukienek znacząco umożliwi każdej kobiecie odnalezienie takiej, w której będzie czuła się pewnie i z pewnością spodoba się również ukochanemu.

Unikajmy przerostu formy nad treścią

To, że zrobienie dobrego wrażenia na partnerze jest ważne, nie oznacza, że mamy całkowicie dać ponieść się fantazji. Sukienka o mocno wyciętym kroju, odsłaniającym zdecydowanie za dużo lub prześwitująca, będzie bardzo złym wyborem. Nie dość, że może odstraszyć naszą drugą połówkę (mężczyźni są raczej wzrokowcami), to jeszcze same możemy odczuwać pewien dyskomfort. Z drugiej strony, nie warto również popadać ze skrajności w skrajność, wybierając zbyt zabudowane kroje, w których ciężko nam będzie swobodnie się poruszać. Pamiętajmy o tym, że jest to romantyczna randka, a nie oficjalne spotkanie biurowe. Obecność dodatków również odgrywa bardzo ważną rolę w wyborze sukienki. Fantazyjna biżuteria, czy buty, powinny być dopasowane do ogólnego kroju sukienki, nie przytłaczając jej, a tworząc z nią spójny i kobiecy look.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here