Ulthera - jak odmłodzić się w kilka minut?

Żyjemy w czasach, w których można zauważyć panujący wokół nowy trend jakim jest nieustanne dążenie do perfekcji wyglądu zewnętrznego. Kobiety nie mogą pogodzić się z upływającym czasem i robią wszystko aby zachować swój młody wygląd.

Pielęgnacja twarzy

Nic tak nie zdradza wieku kobiety jak wygląd jej twarzy. Po niej możemy stwierdzić czy jest odpowiednio pielęgnowana. Niektóre z pań posiadają liczne zmarszczki, inne przebarwienia a jeszcze niektóre, borykają się z problemami trądzikowymi lub też związanymi z chorobami chociażby tarczycy. Po kondycji skóry jesteśmy w stanie określić wiek kobiety ale także jej tryb życia. Niestety, niezależnie od tego skóra z wiekiem i tak staje się mniej elastyczna, wiotka. Ponadto zanika wyraźny kontur twarzy, zaczynają opadać powieki czy też kąciki ust. Twarz wtedy wydaje się smutniejsza. Jednak wraz z postępem medycyny oraz nowych technologii w klinikach medycyny estetycznej ale także w salonach kosmetycznych zaczęły pojawiać się coraz to lepsze sprzęty do wykonywania zabiegów oraz ich ilość. Możemy zauważyć że otaczające nas salony kosmetyczne mają do zaoferowania paniom jak i panom zabiegi na każdą partię ciała oraz na każdą dolegliwość i problematykę skóry.

Zabieg ulthera – na czym polega?

Od niedawna dużą popularnością i zadowoleniem wśród klientek cieszy ulthera Kraków. Jest to zabieg podczas którego wnika się w warstwy skórne a następnie emituje ultradźwięki o różnej częstotliwości. Zabieg ten nie jest inwazyjny, prawie że bezbolesny natomiast przynoszący wspaniałe rezultaty. Dzięki jego zastosowaniu, skóra twarzy wydaje się odmłodniona, poprawia się kontur twarzy – zarówno linia żuchwy jak i podbródek. Ulthera ma również pozytywny wpływ na wcześniej wspomniane opadające kąciki ust oraz powiek. Zabieg ten niweluje również zmarszczki występujące zarówno na twarzy jak i dekolcie. Największą zaletą tego jest, że wykonanie takiego zabiegu trwa zaledwie kilka minut, a efekty utrzymują się przez okres co najmniej trzech miesięcy. Skóra jest widocznie naciągnięta i sprawia się wrażenie odmłodnionej, świeżej. Już po jednym zabiegu zauważyć można efekty. Dzięki takim zabiegom jak ulthera kobiety mogą poprawić stan swojej skóry. Nie jest to jednak jedyny pozytywny aspekt. Wiele z nich odczuwa komfort po zabiegu, lepsze samopoczucie a to ma wpływ na jej otoczenie. Nikt tak nie zaraża pozytywną energią jak piękna i szczęśliwa kobieta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here